ATTINY10-TS8R
Numer produktu DigiKey
ATTINY10-TS8RTR-ND - Taśma i szpula (TR)
ATTINY10-TS8RCT-ND - Taśma cięta (CT)
ATTINY10-TS8RDKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
ATTINY10-TS8R
Opis
IC MCU 8BIT 1KB FLASH SOT23-6
Standardowy czas realizacji przez producenta
10 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
AVR AVR® ATtiny Mikrokontrolery IC 8-bitowe 10MHz 1KB (512 x 16) FLASH SOT-23-6
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
ATTINY10-TS8R Modele
Kategoria
Rozmiar pamięci programów
Prod.
Typ pamięci programów
FLASH
Seria
Rozmiar RAM
32 x 8
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Napięcie - zasilania (Vcc/Vdd)
1,8V - 5,5V
Status części
Aktywny
Przetworniki danych
A/D 4x8b
Programowane przez DigiKey
Zweryfikowane
Typ oscylatora
Wewnętrzny
Procesor rdzenia
AVR
Temperatura robocza
-40°C - 125°C (TA)
Rozmiar rdzenia
8-bitowe
Typ mocowania
Montaż powierzchniowy
Prędkość
10MHz