ATSAMR21G18A-MUT
Numer produktu DigiKey
ATSAMR21G18A-MUTTR-ND - Taśma i szpula (TR)
ATSAMR21G18A-MUTCT-ND - Taśma cięta (CT)
ATSAMR21G18A-MUTDKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
ATSAMR21G18A-MUT
Opis
IC RF TXRX+MCU ISM>1GHZ 48QFN
Standardowy czas realizacji przez producenta
10 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
IC RF TxRx + MCU Ogólne pasmo przemysłowe, naukowe, medyczne (ISM) > 1GHz 2,4GHz 48-VFQFN podkładka odsłonięta
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
ATSAMR21G18A-MUT Modele
Kategoria
Czułość
-99dBm
Prod.
Rozmiar pamięci
Flash 256kB, SRAM 32kB
Seria
Interfejsy szeregowe
I2C, SPI, UART, USART, USB
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
GPIO
28
Status części
Aktywny
Napięcie - zasilania
1,8V - 3,6V
Programowane przez DigiKey
Niezweryfikowane
Prąd - odbioru
11,3mA - 11,8mA
Typ
TxRx + MCU
Prąd - nadawania
7,2mA - 13,8mA
Standard/grupa RF
Ogólne pasmo przemysłowe, naukowe, medyczne (ISM) > 1GHz
Temperatura robocza
-40°C - 85°C