ATSAMA5D33A-CUR | |
|---|---|
Producent | |
Numer produktu producenta | ATSAMA5D33A-CUR |
Opis | IC MPU SAMA5D3 536MHZ 324LFBGA |
Standardowy czas realizacji przez producenta | 7 tygodnie |
Numer referencyjny klienta | |
Szczegółowy opis | ARM® Cortex®-A5 Mikroprocesory IC SAMA5D3 1 rdzeń, 32-bitowe 536MHz 324-LFBGA (15x15) |
Arkusz danych | Arkusz danych |
Modele EDA/CAD | ATSAMA5D33A-CUR Modele |
Kategoria | Ethernet 10/100/1000Mbps (1) |
Producent Microchip Technology | USB USB 2.0 (3) |
Seria | Napięcie - wejścia-wyjścia 1,2V, 1,8V, 3,3V |
Opakowanie Taśma i szpula (TR) Taśma cięta (CT) Digi-Reel® | Temperatura robocza -40°C - 85°C (TA) |
Status części Aktywny | Funkcje zabezpieczeń AES, SHA, TDES, TRNG |
Procesor rdzenia ARM® Cortex®-A5 | Typ mocowania Montaż powierzchniowy |
Liczba rdzeni/szerokość magistrali 1 rdzeń, 32-bitowe | Obudowa / skrzynia 324-LFBGA |
Prędkość 536MHz | Obudowa dostawcy urządzenia 324-LFBGA (15x15) |