ATSAMA5D33A-CUR
Numer produktu DigiKey
ATSAMA5D33A-CURTR-ND - Taśma i szpula (TR)
ATSAMA5D33A-CURCT-ND - Taśma cięta (CT)
ATSAMA5D33A-CURDKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
ATSAMA5D33A-CUR
Opis
IC MPU SAMA5D3 536MHZ 324LFBGA
Standardowy czas realizacji przez producenta
7 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
ARM® Cortex®-A5 Mikroprocesory IC SAMA5D3 1 rdzeń, 32-bitowe 536MHz 324-LFBGA (15x15)
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
ATSAMA5D33A-CUR Modele
Kategoria
Ethernet
10/100/1000Mbps (1)
Producent
Microchip Technology
USB
USB 2.0 (3)
Seria
Napięcie - wejścia-wyjścia
1,2V, 1,8V, 3,3V
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Temperatura robocza
-40°C - 85°C (TA)
Status części
Aktywny
Funkcje zabezpieczeń
AES, SHA, TDES, TRNG
Procesor rdzenia
ARM® Cortex®-A5
Typ mocowania
Montaż powierzchniowy
Liczba rdzeni/szerokość magistrali
1 rdzeń, 32-bitowe
Obudowa / skrzynia
324-LFBGA
Prędkość
536MHz