ATMEGA8515-16AUR
Numer produktu DigiKey
ATMEGA8515-16AURTR-ND - Taśma i szpula (TR)
ATMEGA8515-16AURCT-ND - Taśma cięta (CT)
ATMEGA8515-16AURDKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
ATMEGA8515-16AUR
Opis
IC MCU 8BIT 8KB FLASH 44TQFP
Standardowy czas realizacji przez producenta
7 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
AVR AVR® ATmega Mikrokontrolery IC 8-bitowe 16MHz 4K x 16 FLASH 44-TQFP (10x10)
Modele EDA/CAD
ATMEGA8515-16AUR Modele
Rozmiar pamięci EEPROM
512 x 8
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Rozmiar RAM
512 x 8
Napięcie - zasilania (Vcc/Vdd)
4,5V - 5,5V
Programowane przez DigiKey
Zweryfikowane
Temperatura robocza
-40°C - 85°C (TA)
Rozmiar rdzenia
8-bitowe
Typ mocowania
Montaż powierzchniowy
Prędkość
16MHz