ATMEGA8-16PU
Numer produktu DigiKey
ATMEGA8-16PU-ND
Producent
Numer produktu producenta
ATMEGA8-16PU
Opis
IC MCU 8BIT 8KB FLASH 28DIP
Standardowy czas realizacji przez producenta
16 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
AVR AVR® ATmega Mikrokontrolery IC 8-bitowe 16MHz 4K x 16 FLASH 28-PDIP
Modele EDA/CAD
ATMEGA8-16PU Modele
Atrybuty produktu
Filtruj podobne produkty
Rozmiar pamięci EEPROM
512 x 8
Opakowanie
Rurka
Rozmiar RAM
1K x 8
Napięcie - zasilania (Vcc/Vdd)
4,5V - 5,5V
Programowane przez DigiKey
Zweryfikowane
Przetworniki danych
A/D 6x10b
Temperatura robocza
-40°C - 85°C (TA)
Prędkość
16MHz
Typ mocowania
Otwór przelotowy
Możliwości połączeniowe
I2C, SPI, UART/USART
Obudowa dostawcy urządzenia
28-PDIP
Peryferia
Wykrywanie/reset obniżonego napięcia, POR, PWM, WDT
Obudowa / skrzynia
28-DIP (0,300", 7,62mm)