ATMEGA64-16AU
Numer produktu DigiKey
ATMEGA64-16AU-ND
Producent
Numer produktu producenta
ATMEGA64-16AU
Opis
IC MCU 8BIT 64KB FLASH 64TQFP
Standardowy czas realizacji przez producenta
22 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
AVR AVR® ATmega Mikrokontrolery IC 8-bitowe 16MHz 32K x 16 FLASH 64-TQFP (14x14)
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
ATMEGA64-16AU Modele
Atrybuty produktu
Filtruj podobne produkty
Kategoria
Rozmiar pamięci programów
Prod.
Typ pamięci programów
FLASH
Seria
Rozmiar pamięci EEPROM
2K x 8
Opakowanie
Taca
Rozmiar RAM
4K x 8
Status części
Aktywny
Napięcie - zasilania (Vcc/Vdd)
4,5V - 5,5V
Programowane przez DigiKey
Zweryfikowane
Przetworniki danych
A/D 8x10b
Procesor rdzenia
AVR
Typ oscylatora
Wewnętrzny
Rozmiar rdzenia
8-bitowe
Temperatura robocza
-40°C - 85°C (TA)
Prędkość
16MHz