ATMEGA329-16AU
Numer produktu DigiKey
ATMEGA329-16AU-ND
Producent
Numer produktu producenta
ATMEGA329-16AU
Opis
IC MCU 8BIT 32KB FLASH 64TQFP
Standardowy czas realizacji przez producenta
22 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
AVR AVR® ATmega Mikrokontrolery IC 8-bitowe 16MHz 16K x 16 FLASH 64-TQFP (14x14)
Modele EDA/CAD
ATMEGA329-16AU Modele
Rozmiar RAM
2K x 8
Napięcie - zasilania (Vcc/Vdd)
2,7V - 5,5V
Temperatura robocza
-40°C - 85°C (TA)
Prędkość
16MHz