ATMEGA324P-20PU
Numer produktu DigiKey
ATMEGA324P-20PU-ND
Producent
Numer produktu producenta
ATMEGA324P-20PU
Opis
IC MCU 8BIT 32KB FLASH 40DIP
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
AVR AVR® ATmega Mikrokontrolery IC 8-bitowe 20MHz 16K x 16 FLASH 40-PDIP
Modele EDA/CAD
ATMEGA324P-20PU Modele
Opakowanie
Rurka
Rozmiar RAM
2K x 8
Status części
Nieaktualne
Napięcie - zasilania (Vcc/Vdd)
2,7V - 5,5V
Programowane przez DigiKey
Niezweryfikowane
Temperatura robocza
-40°C - 85°C (TA)
Prędkość
20MHz
Typ mocowania
Otwór przelotowy
Możliwości połączeniowe
I2C, SPI, UART/USART
Obudowa dostawcy urządzenia
40-PDIP
Peryferia
Wykrywanie/reset obniżonego napięcia, POR, PWM, WDT
Obudowa / skrzynia
40-DIP (0,600", 15,24mm)