ATMEGA32-16AU
Numer produktu DigiKey
ATMEGA32-16AU-ND
Producent
Numer produktu producenta
ATMEGA32-16AU
Opis
IC MCU 8BIT 32KB FLASH 44TQFP
Standardowy czas realizacji przez producenta
20 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
AVR AVR® ATmega Mikrokontrolery IC 8-bitowe 16MHz 16K x 16 FLASH 44-TQFP (10x10)
Modele EDA/CAD
ATMEGA32-16AU Modele
Rozmiar RAM
2K x 8
Napięcie - zasilania (Vcc/Vdd)
4,5V - 5,5V
Temperatura robocza
-40°C - 85°C (TA)
Prędkość
16MHz