ATMEGA16A-AU
Numer produktu DigiKey
ATMEGA16A-AU-ND
Producent
Numer produktu producenta
ATMEGA16A-AU
Opis
IC MCU 8BIT 16KB FLASH 44TQFP
Standardowy czas realizacji przez producenta
7 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
AVR AVR® ATmega Mikrokontrolery IC 8-bitowe 16MHz 16KB (8K x 16) FLASH 44-TQFP (10x10)
Modele EDA/CAD
ATMEGA16A-AU Modele
Rozmiar pamięci EEPROM
512 x 8
Napięcie - zasilania (Vcc/Vdd)
2,7V - 5,5V
Temperatura robocza
-40°C - 85°C (TA)
Prędkość
16MHz