ATMEGA169P-16AU
Numer produktu DigiKey
ATMEGA169P-16AU-ND
Producent
Numer produktu producenta
ATMEGA169P-16AU
Opis
IC MCU 8BIT 16KB FLASH 64TQFP
Standardowy czas realizacji przez producenta
22 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
AVR AVR® ATmega Mikrokontrolery IC 8-bitowe 16MHz 16KB (8K x 16) FLASH 64-TQFP (14x14)
Modele EDA/CAD
ATMEGA169P-16AU Modele
Rozmiar pamięci EEPROM
512 x 8
Napięcie - zasilania (Vcc/Vdd)
2,7V - 5,5V
Temperatura robocza
-40°C - 85°C (TA)
Prędkość
16MHz