ATMEGA168V-10AU
Numer produktu DigiKey
ATMEGA168V-10AU-ND
Producent
Numer produktu producenta
ATMEGA168V-10AU
Opis
IC MCU 8BIT 16KB FLASH 32TQFP
Standardowy czas realizacji przez producenta
7 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
AVR AVR® ATmega Mikrokontrolery IC 8-bitowe 10MHz 16KB (8K x 16) FLASH 32-TQFP (7x7)
Modele EDA/CAD
ATMEGA168V-10AU Modele
Rozmiar pamięci EEPROM
512 x 8
Napięcie - zasilania (Vcc/Vdd)
1,8V - 5,5V
Temperatura robocza
-40°C - 85°C (TA)
Prędkość
10MHz