ATMEGA168P-20AU nie jest dostępne w magazynie, jednak można złożyć zamówienie niezrealizowane.
Dostępne zamienniki:
Odpowiednik parametryczny
Microchip Technology
W magazynie: 3 233
Arkusz danych
AVR AVR® ATmega Mikrokontrolery IC 8-bitowe 20MHz 16KB (8K x 16) FLASH 32-TQFP (7x7)
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
32 TQFP
ATMEGA168P-20AU
Numer produktu DigiKey
ATMEGA168P-20AU-ND
Producent
Numer produktu producenta
ATMEGA168P-20AU
Opis
IC MCU 8BIT 16KB FLASH 32TQFP
Standardowy czas realizacji przez producenta
4 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Arkusz danych
Modele EDA/CAD
ATMEGA168P-20AU Modele
Rozmiar pamięci EEPROM
512 x 8
Napięcie - zasilania (Vcc/Vdd)
2,7V - 5,5V
Programowane przez DigiKey
Niezweryfikowane
Temperatura robocza
-40°C - 85°C (TA)
Prędkość
20MHz