ATMEGA164PV-10AU
Numer produktu DigiKey
ATMEGA164PV-10AU-ND
Producent
Numer produktu producenta
ATMEGA164PV-10AU
Opis
IC MCU 8BIT 16KB FLASH 44TQFP
Standardowy czas realizacji przez producenta
20 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
AVR AVR® ATmega Mikrokontrolery IC 8-bitowe 10MHz 16KB (8K x 16) FLASH 44-TQFP (10x10)
Modele EDA/CAD
ATMEGA164PV-10AU Modele
Atrybuty produktu
Filtruj podobne produkty
Rozmiar pamięci EEPROM
512 x 8
Opakowanie
Taca
Napięcie - zasilania (Vcc/Vdd)
1,8V - 5,5V
Programowane przez DigiKey
Zweryfikowane
Przetworniki danych
A/D 8x10b
Temperatura robocza
-40°C - 85°C (TA)
Prędkość
10MHz