ATMEGA162-16AUR
Numer produktu DigiKey
ATMEGA162-16AURTR-ND - Taśma i szpula (TR)
ATMEGA162-16AURCT-ND - Taśma cięta (CT)
ATMEGA162-16AURDKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
ATMEGA162-16AUR
Opis
IC MCU 8BIT 16KB FLASH 44TQFP
Standardowy czas realizacji przez producenta
20 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
AVR AVR® ATmega Mikrokontrolery IC 8-bitowe 16MHz 16KB (8K x 16) FLASH 44-TQFP (10x10)
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
ATMEGA162-16AUR Modele
Kategoria
Rozmiar pamięci programów
Prod.
Typ pamięci programów
FLASH
Seria
Rozmiar pamięci EEPROM
512 x 8
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Rozmiar RAM
1K x 8
Status części
Aktywny
Napięcie - zasilania (Vcc/Vdd)
2,7V - 5,5V
Programowane przez DigiKey
Zweryfikowane
Typ oscylatora
Wewnętrzny
Procesor rdzenia
AVR
Temperatura robocza
-40°C - 85°C (TA)
Rozmiar rdzenia
8-bitowe
Typ mocowania
Montaż powierzchniowy
Prędkość
16MHz