ATM90E32AS-AU-R
Numer produktu DigiKey
ATM90E32AS-AU-RTR-ND - Taśma i szpula (TR)
ATM90E32AS-AU-RCT-ND - Taśma cięta (CT)
ATM90E32AS-AU-RDKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
ATM90E32AS-AU-R
Opis
IC ENERGY METER 1.8V/3V 48TQFP
Standardowy czas realizacji przez producenta
4 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
3 faza M IC 48-TQFP (7x7)
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
ATM90E32AS-AU-R Modele
Kategoria
Prąd - zasilania
13mA
Producent
Microchip Technology
Napięcie - zasilania
2.8 V ~ 3.6 V
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Typ miernika
3 faza
Status części
Aktywny
Temperatura robocza
-40°C - 85°C
Impedancja wejściowa
50kOhm, 80kOhm, 120kOhm
Typ mocowania
Montaż powierzchniowy
Błąd pomiarowy
5,0000000000000001E-3
Obudowa / skrzynia
48-TQFP
Napięcie - wejścia-wyjścia wysokie
3,2V, 5,5V
Obudowa dostawcy urządzenia
48-TQFP (7x7)
Napięcie - wejścia-wyjścia niskie
0,4V, 0,8V