AT91M40800-33AU
Numer produktu DigiKey
AT91M40800-33AU-ND
Producent
Numer produktu producenta
AT91M40800-33AU
Opis
Standardowy czas realizacji przez producenta
9 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
ARM7® AT91 Mikrokontrolery IC 16/32-bitowe 33MHz ROMless 100-LQFP (14x14)
Modele EDA/CAD
AT91M40800-33AU Modele
Kategoria
Liczba wejść-wyjść
32
Prod.
Typ pamięci programów
ROMless
Seria
Rozmiar RAM
8K x 8
Napięcie - zasilania (Vcc/Vdd)
1,8V - 3,6V
Typ oscylatora
Zewnętrzny
Programowane przez DigiKey
Niezweryfikowane
Temperatura robocza
-40°C - 85°C (TA)
Procesor rdzenia
ARM7®
Rozmiar rdzenia
16/32-bitowe
Obudowa dostawcy urządzenia
100-LQFP (14x14)
Prędkość
33MHz