AT90USB82-16MU
Numer produktu DigiKey
AT90USB82-16MU-ND
Producent
Numer produktu producenta
AT90USB82-16MU
Opis
IC MCU 8BIT 8KB FLASH 32VQFN
Standardowy czas realizacji przez producenta
6 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
AVR AVR® 90USB Mikrokontrolery IC 8-bitowe 16MHz 8K x 8 FLASH 32-VQFN (5x5)
Modele EDA/CAD
AT90USB82-16MU Modele
Kategoria
Rozmiar pamięci programów
Prod.
Typ pamięci programów
FLASH
Seria
Rozmiar pamięci EEPROM
512 x 8
Rozmiar RAM
512 x 8
Napięcie - zasilania (Vcc/Vdd)
2,7V - 5,5V
Programowane przez DigiKey
Niezweryfikowane
Typ oscylatora
Wewnętrzny
Procesor rdzenia
AVR
Temperatura robocza
-40°C - 85°C (TA)
Rozmiar rdzenia
8-bitowe
Prędkość
16MHz