AT90USB162-16AU
Numer produktu DigiKey
AT90USB162-16AU-ND
Producent
Numer produktu producenta
AT90USB162-16AU
Opis
IC MCU 8BIT 16KB FLASH 32TQFP
Standardowy czas realizacji przez producenta
6 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
AVR AVR® 90USB Mikrokontrolery IC 8-bitowe 16MHz 16KB (16K x 8) FLASH 32-TQFP (7x7)
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
AT90USB162-16AU Modele
Kategoria
Rozmiar pamięci programów
Prod.
Typ pamięci programów
FLASH
Seria
Rozmiar pamięci EEPROM
512 x 8
Opakowanie
Taca
Rozmiar RAM
512 x 8
Status części
Aktywny
Napięcie - zasilania (Vcc/Vdd)
2,7V - 5,5V
Programowane przez DigiKey
Zweryfikowane
Typ oscylatora
Wewnętrzny
Procesor rdzenia
AVR
Temperatura robocza
-40°C - 85°C (TA)
Rozmiar rdzenia
8-bitowe
Typ mocowania
Montaż powierzchniowy
Prędkość
16MHz