AT32AP7200-CFUT
Numer produktu DigiKey
AT32AP7200-CFUT-ND
Producent
Numer produktu producenta
AT32AP7200-CFUT
Opis
IC MCU 32BIT ROMLESS 324TFBGA
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
AVR AVR®32 AP7 Mikrokontrolery IC Wersja 32-bitowe 200MHz ROMless 324-TFBGA (15x15)
Kategoria
Liczba wejść-wyjść
146
Prod.
Typ pamięci programów
ROMless
Seria
Rozmiar RAM
64K x 8
Opakowanie
Taca
Napięcie - zasilania (Vcc/Vdd)
1,08V - 3,6V
Status części
Produkt wycofany z oferty DigiKey
Przetworniki danych
Cyfrowo-analogowy 2x16b
Programowane przez DigiKey
Niezweryfikowane
Typ oscylatora
Wewnętrzny
Procesor rdzenia
AVR
Temperatura robocza
-40°C - 85°C (TA)
Rozmiar rdzenia
Wersja 32-bitowe
Typ mocowania
Montaż powierzchniowy
Prędkość
200MHz