APT77N60SC6 jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Dostępne zamienniki:
Odpowiednik parametryczny
Microchip Technology
W magazynie: 471
Kanał N 600 V 77A (Tc) 481W (Tc) Montaż powierzchniowy D3PAK
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
APT77N60SC6
Numer produktu DigiKey
APT77N60SC6-ND
Producent
Numer produktu producenta
APT77N60SC6
Opis
MOSFET N-CH 600V 77A D3PAK
Standardowy czas realizacji przez producenta
26 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Kategoria
Vgs(th) (maks.) przy Id
3,6V przy 2,96mA
Prod.
Ładunek bramki (Qg) (maks.) przy Vgs
260 nC @ 10 V
Seria
Vgs (maks.)
±20V
Opakowanie
Zbiorcze
Pojemność wejściowa (Ciss) (maks.) przy Vds
13600 pF @ 25 V
Status części
Aktywny
Straty mocy (maks.)
481W (Tc)
Typ FET
Temperatura robocza
-55°C - 150°C (TJ)
Technologia
Typ mocowania
Montaż powierzchniowy
Napięcie dren-źródło (Vdss)
600 V
Obudowa dostawcy urządzenia
D3PAK
Prąd - ciągły drenu (Id) przy 25°C
Obudowa / skrzynia
Napięcie sterujące (maks. Rds wł., min. Rds wł.)
10V
Bazowy numer produktu
Rds wł. (maks.) przy Id, Vgs
41mOhm przy 44,4A, 10V