25LC512-M/SN
Numer produktu DigiKey
25LC512-M/SN-ND
Producent
Numer produktu producenta
25LC512-M/SN
Opis
IC EEPROM 512KBIT SPI 8SOIC
Standardowy czas realizacji przez producenta
11 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Pamięć EEPROM Pamięci IC 512kbit SPI 20 MHz 8-SOIC
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
25LC512-M/SN Modele
Kategoria
Interfejs pamięci
SPI
Prod.
Częstotliwość zegara
20 MHz
Opakowanie
Rurka
Czas cyklu zapisu - słowo, strona
5ms
Status części
Aktywny
Napięcie - zasilania
2,5V - 5,5V
Programowane przez DigiKey
Zweryfikowane
Temperatura robocza
-55°C - 125°C (TA)