1N5355/TR12 jest przestarzałe i nie jest już produkowane.
Dostępne zamienniki:
Odpowiednik parametryczny
Microchip Technology
W magazynie: 2 397
Arkusz danych
Similar
Vishay General Semiconductor - Diodes Division
W magazynie: 0
Arkusz danych
Similar
onsemi
onsemi
Diody - Zenera 18 V 5 W ±20% Otwór przelotowy T-18
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
1N5355/TR12
Numer produktu DigiKey
1N5355/TR12-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
1N5355/TR12
Opis
DIODE ZENER 18V 5W T18
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Kategoria
Prąd - wsteczny upływowy przy Vr
500 nA @ 13 V
Prod.
Napięcie - przewodzenia (Vf) (maks.) przy If
1.2 V @ 1 A
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Temperatura robocza
-65°C - 150°C
Status części
Nieaktualne
Typ mocowania
Otwór przelotowy
Napięcie - Zenera (nom.) (Vz)
Obudowa / skrzynia
Tolerancja
±20%
Obudowa dostawcy urządzenia
T-18
Moc - maks.
5 W
Bazowy numer produktu
Impedancja (max.) (Zzt)
2.5 Ohms