1N5342/TR12 jest przestarzałe i nie jest już produkowane.
Dostępne zamienniki:
Similar
onsemi
W magazynie: 1 469
Arkusz danych
Similar
onsemi
W magazynie: 456
Arkusz danych
Nexperia USA Inc.
W magazynie: 947
Diody - Zenera 6.8 V 5 W ±20% Otwór przelotowy T-18
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
1N5342/TR12
Numer produktu DigiKey
1N5342/TR12-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
1N5342/TR12
Opis
DIODE ZENER 6.8V 5W T18
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Kategoria
Prąd - wsteczny upływowy przy Vr
10 µA @ 4.9 V
Prod.
Napięcie - przewodzenia (Vf) (maks.) przy If
1.2 V @ 1 A
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Temperatura robocza
-65°C - 150°C
Status części
Nieaktualne
Typ mocowania
Otwór przelotowy
Napięcie - Zenera (nom.) (Vz)
Obudowa / skrzynia
Tolerancja
±20%
Obudowa dostawcy urządzenia
T-18
Moc - maks.
5 W
Bazowy numer produktu
Impedancja (max.) (Zzt)
1 Ohms