1N5263A/TR jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Dostępne zamienniki:
Odpowiednik parametryczny
Microchip Technology
W magazynie: 0
Arkusz danych
Odpowiednik parametryczny
Microchip Technology
W magazynie: 0
Arkusz danych
Diody - Zenera 56 V 500 mW ±10% Otwór przelotowy DO-204AH (DO-35)
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
1N5263A/TR
Numer produktu DigiKey
150-1N5263A/TR-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
1N5263A/TR
Opis
DIODE ZENER 56V 500MW DO204AH
Standardowy czas realizacji przez producenta
22 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Kategoria
Impedancja (max.) (Zzt)
150 Ohms
Prod.
Prąd - wsteczny upływowy przy Vr
100 nA @ 41 V
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Napięcie - przewodzenia (Vf) (maks.) przy If
1.5 V @ 200 mA
Status części
Aktywny
Temperatura robocza
-65°C - 175°C (TJ)
Napięcie - Zenera (nom.) (Vz)
Typ mocowania
Otwór przelotowy
Tolerancja
±10%
Obudowa / skrzynia
Moc - maks.
500 mW