MIC5245-3.3BM5
Numer produktu DigiKey
2156-MIC5245-3.3BM5-ND
Producent
Micrel Inc.
Numer produktu producenta
MIC5245-3.3BM5
Opis
IC REG LINEAR 3.3V 150MA SOT23-5
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
PMIC - regulatory napięcia - liniowe Dodatnie Stały 1 Wyjście 150mA SOT-23-5
Prąd - spoczynkowy (Iq)
150 µA
Opakowanie
Zbiorcze
PSRR
50dB (120Hz)
Status części
Aktywny
Charakterystyka sterowania
Aktywacja
Konfiguracja wyjściowa
Funkcje ochronne
Przetężenie, nadmierna temperatura, zbyt niskie napięcie (UVLO)
Typ wyjścia
Temperatura robocza
-40°C - 125°C
Napięcie - wejściowe (maks.)
6V
Obudowa / skrzynia
SC-74A, SOT-753
Napięcie - wyjściowe (min./ustalone)
3,3V
Obudowa dostawcy urządzenia
SOT-23-5
Spadek napięcia (maks.)
0,25V przy 150mA