MHDB15SS nie jest dostępne w magazynie, jednak można złożyć zamówienie niezrealizowane.
Dostępne zamienniki:
Odpowiednik parametryczny
MH Connectors
W magazynie: 52
Arkusz danych
Odpowiednik parametryczny
Encitech Connectors AB
W magazynie: 883
Arkusz danych
Encitech Connectors AB
W magazynie: 801
Assmann WSW Components
W magazynie: 0
Assmann WSW Components
W magazynie: 0
JAE Electronics
15 pozycja D-Sub Gniazdo, gniazda żeńskie złącze
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
MHDB15SS
Numer produktu DigiKey
4672-MHDB15SS-ND
Producent
Numer produktu producenta
MHDB15SS
Opis
CONN D-SUB RCPT 15POS SOLDER CUP
Standardowy czas realizacji przez producenta
20 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Kategoria
Charakterystyka kołnierza
Obudowa/osłona (niegwintowana)
Prod.
Zakończenie
Kubeczek lutowniczy
Seria
Materiał podstawowy
Metal
Opakowanie
Taca
Materiał obudowy, wykończenie
Stal, z powłoką cynowo-niklową
Status części
Aktywny
Wykończenie styku
Złoto
Styl złącza
Klasa palności materiału
UL94 V-0
Typ złącza
Gniazdo, gniazda żeńskie
Prąd znamionowy (A)
5A
Liczba pozycji
Napięcie znamionowe
250V
Liczba rzędów
2
Kolor
Czarne
Typ mocowania
Materiał dielektryczny
Poli(tereftalan butylenu) (PBT), wypełniacz szklany
Rozmiar obudowy, układ złącza
2 (DA, A)
Materiał styku
Mosiądz
Typ styku
Sygnał
Temperatura robocza
-55°C - 105°C