MLX91220KDC-ABF-050-RE
Numer produktu DigiKey
413-MLX91220KDC-ABF-050-RETR-ND - Taśma i szpula (TR)
413-MLX91220KDC-ABF-050-RECT-ND - Taśma cięta (CT)
413-MLX91220KDC-ABF-050-REDKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
MLX91220KDC-ABF-050-RE
Opis
CURRENT SENSOR HE/OL 50A 8-SOIC
Standardowy czas realizacji przez producenta
12 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Czujniki prądu 50A 1 kanały Zjawisko Halla, otwarta pętla Dwukierunkowe 8-SOIC (szerokość 0,154", 3,90mm)
Kategoria
Liniowość
±0,6%
Prod.
Napięcie - zasilania
4,5V - 5,5V
Digi-Reel®
Czas odpowiedzi
2µs
Status części
Aktywny
Prąd - zasilania (maks.)
21mA
Do pomiaru
~/=
Temperatura robocza
-40°C - 125°C
Typ czujnika
Polaryzacja
Dwukierunkowe
Prąd - pomiar
Typ mocowania
Liczba kanałów
1
Obudowa / skrzynia
8-SOIC (szerokość 0,154", 3,90mm)
Wyjście
Ustalone, napięcie
Obudowa dostawcy urządzenia
8-SOIC
Czułość
40mV/A
Bazowy numer produktu
Częstotliwość
Prąd stały - 300kHz