UF12A12-BTHNR nie jest dostępne w magazynie, jednak można złożyć zamówienie niezrealizowane.
Dostępne zamienniki:
Odpowiednik parametryczny
Mechatronics Fan Group
W magazynie: 1 905
Arkusz danych
Odpowiednik parametryczny
Mechatronics Fan Group
W magazynie: 0
Arkusz danych
NMB Technologies Corporation
W magazynie: 304
Comair Rotron
W magazynie: 320
NMB Technologies Corporation
Sunon Fans
Qualtek
W magazynie: 159
Qualtek
W magazynie: 474
Orion Fans
W magazynie: 824
Orion Fans
W magazynie: 417
Sunon Fans
W magazynie: 914
W magazynie: 955
Wentylatory Kanałowe osiowe 115V~ Kwadratowe - 120mm x 120mm (dł. x wys.) Kula 106,0CFM (2,97m³/min) Zaciski 2"
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
UF12A12-BTHNR
Numer produktu DigiKey
1570-1027-ND
Producent
Numer produktu producenta
UF12A12-BTHNR
Opis
FAN AXIAL 120X38MM 115VAC IP55
Standardowy czas realizacji przez producenta
20 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Kategoria
Moc (W)
12,00W
Producent
obr./min
3100obr./min
Seria
Zakończenie
Zaciski 2"
Opakowanie
Zbiorcze
Stopień ochrony
IP55 - pyłoszczelność, wodoodporność
Status części
Aktywny
Temperatura robocza
-40 - 158°F (-40 - 70°C)
Napięcie - znamionowe
115V~
Agencja zatwierdzająca
CE, cUL, TUV, UL
Rozmiar / wymiar
Kwadratowe - 120mm x 120mm (dł. x wys.)
Waga
1.2lbs (544.3g)
Szerokość
38,00mm
Prąd znamionowy (A)
0,160A
Przepływ powietrza
106,0CFM (2,97m³/min)
Materiał - ramka
Aluminium
Ciśnienie statyczne
0,350in H2O (87,2Pa)
Materiał - ostrze
Poli(tereftalan butylenu) (PBT)
Typ łożyska
Kula
Trwałość przy temperaturze
50000h przy 25°C