UF12A12/23-BWHR
Numer produktu DigiKey
1570-1008-ND
Producent
Numer produktu producenta
UF12A12/23-BWHR
Opis
FAN AXIAL 120X38MM 115/230VAC
Standardowy czas realizacji przez producenta
18 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Wentylatory Kanałowe osiowe 115/230V~ Kwadratowe - 120mm x 120mm (dł. x wys.) Kula 106,0CFM (2,97m³/min) 4 odprowadzeń przewodów
Kategoria
Szum
46,0dB(A)
Producent
Mechatronics Fan Group
Moc (W)
12,00W, 15,00W
Seria
obr./min
3100obr./min
Opakowanie
Zbiorcze
Zakończenie
4 odprowadzeń przewodów
Status części
Aktywny
Temperatura robocza
-40 - 158°F (-40 - 70°C)
Napięcie - znamionowe
115/230V~
Agencja zatwierdzająca
CE, cUL, UL
Rozmiar / wymiar
Kwadratowe - 120mm x 120mm (dł. x wys.)
Waga
1.2lbs (544.3g)
Szerokość
38,00mm
Prąd znamionowy (A)
0,080/0,160A
Przepływ powietrza
106,0CFM (2,97m³/min)
Materiał - ramka
Aluminium
Ciśnienie statyczne
0,350in H2O (87,2Pa)
Materiał - ostrze
Poli(tereftalan butylenu) (PBT)
Typ łożyska
Kula
Trwałość przy temperaturze
50000h przy 25°C