MR4028W12B1+6-RSR
MR4028W12B1+6-RSR
MR4028W12B1+6-RSR
Numer produktu DigiKey
1570-MR4028W12B1+6-RSR-ND
Producent
Numer produktu producenta
MR4028W12B1+6-RSR
Opis
FAN AXIAL 40X28MM 12VDC WIRE
Szczegółowy opis
Wentylator Kanałowe osiowe 12V= Kwadratowe - 40mm x 40mm (dł. x wys.) Kula 32,6CFM (0,913m³/min) 4 odprowadzeń przewodów
Kategoria
Szum
65,0dB(A)
Prod.
Moc (W)
19.2 W
Opakowanie
Zbiorcze
Napięcie - znamionowe
Temperatura robocza
14 - 158°F (-10 - 70°C)
Rozmiar / wymiar
Kwadratowe - 40mm x 40mm (dł. x wys.)
Prąd znamionowy (A)
1,60A
Szerokość
28,00mm
Zakres napięć
8 - 14V=
Przepływ powietrza
32,6CFM (0,913m³/min)
Materiał - ramka
Poli(tereftalan butylenu) (PBT)
Ciśnienie statyczne
3,650in H2O (909,2 Pa)
Materiał - ostrze
Typ łożyska
Kula
Trwałość przy temperaturze
70000h przy 30°C