MR3010E12B1+6-RSR
Numer produktu DigiKey
1570-MR3010E12B1+6-RSR-ND
Producent
Numer produktu producenta
MR3010E12B1+6-RSR
Opis
FAN AXIAL 30X10MM 12VDC WIRE
Standardowy czas realizacji przez producenta
18 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Wentylator Kanałowe osiowe 12V= Kwadratowe - 30mm x 30mm (dł. x wys.) Kula 7,7CFM (0,216m³/min) 4 odprowadzeń przewodów
Kategoria
Typ łożyska
Kula
Prod.
Typ wentylatora
Seria
Funkcje
Sterowanie PWM, czujnik prędkości (obrotomierz)
Opakowanie
Skrzynka
Szum
34,0dB(A)
Status części
Aktywny
obr./min
Napięcie - znamionowe
Zakończenie
4 odprowadzeń przewodów
Rozmiar / wymiar
Kwadratowe - 30mm x 30mm (dł. x wys.)
Agencja zatwierdzająca
CE, cUL, TUV, UL
Szerokość
10,00mm
Prąd znamionowy (A)
0,130A
Przepływ powietrza
7,7CFM (0,216m³/min)
Materiał - ramka
Plastikowe
Ciśnienie statyczne
0,380in H2O (94,6Pa)