MC8038H24B-FSR
MC8038H24B-FSR
MC8038H24B-FSR
Numer produktu DigiKey
1570-1118-ND
Producent
Numer produktu producenta
MC8038H24B-FSR
Opis
FAN AXIAL 80X38MM 24VDC WIRE
Standardowy czas realizacji przez producenta
20 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Wentylator Kanałowe osiowe 24V= Kwadratowe - 80mm x 80mm (dł. x wys.) Kula 69,9CFM (1,96m³/min) 2 odprowadzeń przewodów
Kategoria
Typ wentylatora
Prod.
Funkcje
Zabezpieczenie przed przegrzaniem (TOP)
Seria
Szum
48,2dB(A)
Opakowanie
Zbiorcze
obr./min
Status części
Aktywny
Zakończenie
2 odprowadzeń przewodów
Napięcie - znamionowe
Agencja zatwierdzająca
cUL, TUV, UL
Rozmiar / wymiar
Kwadratowe - 80mm x 80mm (dł. x wys.)
Waga
0.397lb (180.08g)
Szerokość
38,00mm
Prąd znamionowy (A)
0,330A
Przepływ powietrza
69,9CFM (1,96m³/min)
Materiał - ramka
Poli(tereftalan butylenu) (PBT)
Ciśnienie statyczne
0,610in H2O (151,9Pa)