G8015X12B-AGR-EM
G8015X12B-AGR-EM
G8015X12B-AGR-EM
Numer produktu DigiKey
1570-1247-ND
Producent
Numer produktu producenta
G8015X12B-AGR-EM
Opis
FAN AXIAL 80X15.3MM 12VDC WIRE
Standardowy czas realizacji przez producenta
20 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Wentylator Kanałowe osiowe 12V= Kwadratowe - 80mm x 80mm (dł. x wys.) Kula 43,0CFM (1,20m³/min) 2 odprowadzeń przewodów
Kategoria
Funkcje
Zabezpieczenie przed przegrzaniem (TOP)
Prod.
Szum
40,0dB(A)
Seria
obr./min
Opakowanie
Zbiorcze
Zakończenie
2 odprowadzeń przewodów
Status części
Aktywny
Stopień ochrony
Napięcie - znamionowe
Agencja zatwierdzająca
CE, cUL, TUV, UL
Rozmiar / wymiar
Kwadratowe - 80mm x 80mm (dł. x wys.)
Waga
0.128lb (58.06g)
Szerokość
15,30mm
Prąd znamionowy (A)
0,350A
Przepływ powietrza
43,0CFM (1,20m³/min)
Materiał - ramka
Poli(tereftalan butylenu) (PBT)
Ciśnienie statyczne
0,230in H2O (57,3Pa)