G1238E24B1-FSR-TTL nie jest dostępne w magazynie, jednak można złożyć zamówienie niezrealizowane.
Dostępne zamienniki:
Similar
Same Sky (Formerly CUI Devices)
W magazynie: 450
Arkusz danych
Wentylator Kanałowe osiowe 24V= Kwadratowe - 120mm x 120mm (dł. x wys.) Kula 158,0CFM (4,42m³/min) 3 odprowadzeń przewodów
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
G1238E24B1-FSR-TTL
G1238E24B1-FSR-TTL
G1238E24B1-FSR-TTL
Numer produktu DigiKey
1570-1885-ND
Producent
Numer produktu producenta
G1238E24B1-FSR-TTL
Opis
FAN AXIAL 120X38MM 24VDC WIRE
Standardowy czas realizacji przez producenta
20 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Kategoria
Typ wentylatora
Prod.
Funkcje
Czujnik prędkości obrotowej (Tach), zabezpieczenie przed przegrzaniem (TOP)
Seria
Szum
49,0dB(A)
Opakowanie
Zbiorcze
obr./min
Status części
Aktywny
Zakończenie
3 odprowadzeń przewodów
Napięcie - znamionowe
Agencja zatwierdzająca
CE, cUL, TUV, UL
Rozmiar / wymiar
Kwadratowe - 120mm x 120mm (dł. x wys.)
Waga
0.74lb (335.66g)
Szerokość
38,00mm
Prąd znamionowy (A)
0,600A
Przepływ powietrza
158,0CFM (4,42m³/min)
Materiał - ramka
Poli(tereftalan butylenu) (PBT)
Ciśnienie statyczne
0,490in H2O (122,1Pa)