F6025X12B1+6-FHR-EM
Numer produktu DigiKey
1570-1555-ND
Producent
Numer produktu producenta
F6025X12B1+6-FHR-EM
Opis
FAN AXIAL 60X25MM 12VDC WIRE
Standardowy czas realizacji przez producenta
20 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Wentylator Kanałowe osiowe 12V= Kwadratowe - 60mm x 60mm (dł. x wys.) Kula 28,0CFM (0,784m³/min) 4 odprowadzeń przewodów
Kategoria
Funkcje
Sterowanie PWM, czujnik prędkości (obrotomierz), wyłącznik termiczny (TOP)
Prod.
Szum
42,0dB(A)
Seria
obr./min
Opakowanie
Zbiorcze
Zakończenie
4 odprowadzeń przewodów
Status części
Aktywny
Stopień ochrony
Napięcie - znamionowe
Agencja zatwierdzająca
CE, cUL, TUV, UL
Rozmiar / wymiar
Kwadratowe - 60mm x 60mm (dł. x wys.)
Waga
0.139lb (63.05g)
Szerokość
25,00mm
Prąd znamionowy (A)
0,330A
Przepływ powietrza
28,0CFM (0,784m³/min)
Materiał - ramka
Poli(tereftalan butylenu) (PBT)
Ciśnienie statyczne
0,370in H2O (92,2Pa)