F6025H12B-RHR
F6025H12B-RHR
F6025H12B-RHR
Numer produktu DigiKey
1570-1055-ND
Producent
Numer produktu producenta
F6025H12B-RHR
Opis
FAN AXIAL 60X25MM 12VDC WIRE
Standardowy czas realizacji przez producenta
20 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Wentylator Kanałowe osiowe 12V= Kwadratowe - 60mm x 60mm (dł. x wys.) Kula 20,0CFM (0,560m³/min) 2 odprowadzeń przewodów
Kategoria
Typ wentylatora
Prod.
Funkcje
Zabezpieczenie przed przegrzaniem (TOP)
Seria
Szum
32,0dB(A)
Opakowanie
Zbiorcze
obr./min
Status części
Aktywny
Zakończenie
2 odprowadzeń przewodów
Napięcie - znamionowe
Agencja zatwierdzająca
CE, cUL, TUV, UL
Rozmiar / wymiar
Kwadratowe - 60mm x 60mm (dł. x wys.)
Waga
0.139lb (63.05g)
Szerokość
25,00mm
Prąd znamionowy (A)
0,140A
Przepływ powietrza
20,0CFM (0,560m³/min)
Materiał - ramka
Poli(tereftalan butylenu) (PBT)
Ciśnienie statyczne
0,260in H2O (64,8Pa)