DDRI814ZZRA3P25LY121
Numer produktu DigiKey
1995-1003-ND
Producent
Numer produktu producenta
DDRI814ZZRA3P25LY121
Opis
BEARING 1/4"IDX1/2"OD
Standardowy czas realizacji przez producenta
24 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Koncentrator, łożysko kulkowe 0,250" (6,35mm) 1/4" śr. wewn. X 0,500" (12,70mm) 1/2" śr. zewn. X szer.
Kategoria
Średnica wewnętrzna
0,250" (6,35mm) 1/4"
Producent
Mechatronics Bearing Group
Średnica zewnętrzna
0,500" (12,70mm) 1/2"