RSP-320-48 nie jest dostępne w magazynie, jednak można złożyć zamówienie niezrealizowane.
Dostępne zamienniki:
Similar
Mornsun America, LLC
W magazynie: 0
Arkusz danych
Obudowane Przetwornice AC/DC 1 Wyjście 48V 88 - 264V~, 124 - 370V= Wejście
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
RSP-320-48
Numer produktu DigiKey
1866-4270-ND
Producent
Numer produktu producenta
RSP-320-48
Opis
AC/DC CONVERTER 48V 322W
Szczegółowy opis
Arkusz danych
Modele EDA/CAD
RSP-320-48 Modele
Napięcie - izolacji
3 kV
Seria
Sprawność
90%
Temperatura robocza
-30°C - 70°C (z odciążaniem)
Funkcje
Wyjście nastawne, PFC, wejście uniwersalne
Rozmiar / wymiar
8,46" x 4,53" x 1,18" (215,0mm x 115,0mm x 30,0mm) (dł. x szer. x wys.)
Napięcie - wejściowe
88 - 264V~, 124 - 370V=
Agencja zatwierdzająca
CB, CCC, CE, cURus, TUV
Napięcie - wyjściowe 1
48V
Prąd - wyjściowy 1
6.7 A