RSP-2000-12
Numer produktu DigiKey
1866-4252-ND
Producent
Numer produktu producenta
RSP-2000-12
Opis
AC/DC CONVERTER 12V 1200W
Standardowy czas realizacji przez producenta
17 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Obudowane Przetwornice AC/DC 1 Wyjście 12V 90 - 264V~, 250 - 320V= Wejście
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
RSP-2000-12 Modele
Kategoria
Zastosowania
ITE (handel)
Prod.
Napięcie - izolacji
3 kV
Seria
Sprawność
0.87
Opakowanie
Skrzynka
Temperatura robocza
-35°C - 70°C (z odciążaniem)
Status części
Aktywny
Funkcje
Wyjście nastawne, PFC, zdalne włączanie/wyłączanie, zdalny pomiar, wejście uniwersalne
Typ
Obudowane
Typ mocowania
Montaż na podstawie montażowej
Liczba wyjść
1
Rozmiar / wymiar
11,60" x 5,00" x 1,61" (294,6mm x 127,0mm x 41,0mm) (dł. x szer. x wys.)
Napięcie - wejściowe
90 - 264V~, 250 - 320V=
Agencja zatwierdzająca
CB, CE, cURus, TUV
Napięcie - wyjściowe 1
12V
Minimalne wymagane obciążenie
Brak
Prąd - wyjściowy 1
100 A