RCP-1000-48
Numer produktu DigiKey
1866-3967-ND
Producent
Numer produktu producenta
RCP-1000-48
Opis
AC/DC CONVERTER 48V 1008W
Standardowy czas realizacji przez producenta
17 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Obudowane Przetwornice AC/DC 1 Wyjście 48V 90 - 264V~, 127 - 370V= Wejście
Kategoria
Zastosowania
ITE (handel)
Prod.
Napięcie - izolacji
3 kV
Seria
Sprawność
0.89
Opakowanie
Skrzynka
Temperatura robocza
-20°C - 60°C (z odciążaniem)
Status części
Aktywny
Funkcje
Wyjście nastawne, PFC, zdalne włączanie/wyłączanie, wejście uniwersalne
Typ
Obudowane
Typ mocowania
Montaż na stelażu
Liczba wyjść
1
Rozmiar / wymiar
11,61" x 5,00" x 1,61" (295,0mm x 127,0mm x 41,0mm) (dł. x szer. x wys.)
Napięcie - wejściowe
90 - 264V~, 127 - 370V=
Agencja zatwierdzająca
CB, CE, cURus, TUV
Napięcie - wyjściowe 1
48V
Minimalne wymagane obciążenie
Brak
Prąd - wyjściowy 1
21 A