MDS02M-15 jest przestarzałe i nie jest już produkowane.
Dostępne zamienniki:
MFR Recommended
MEAN WELL USA Inc.
W magazynie: 0
Arkusz danych
Similar
Recom Power
W magazynie: 25
Arkusz danych
Moduł izolowany Przetwornice DC/DC 1 Wyjście 15V 133mA 10,8V - 13,2V Wejście
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
MDS02M-15
Numer produktu DigiKey
1866-3404-ND
Producent
Numer produktu producenta
MDS02M-15
Opis
DC DC CONVERTER 15V 2W
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Kategoria
Moc (W)
2 W
Prod.
Napięcie - izolacji
6 kV
Seria
Zastosowania
Medyczne
Opakowanie
Rurka
Funkcje
SCP
Status części
Nieaktualne
Temperatura robocza
-40°C - 85°C
Typ
Moduł izolowany
Sprawność
84%
Liczba wyjść
1
Typ mocowania
Otwór przelotowy
Napięcie - wejściowe (min.)
10,8V
Obudowa / skrzynia
Moduł 7-SIP, 4 odpr.
Napięcie - wejściowe (maks.)
13,2V
Rozmiar / wymiar
0,77" x 0,39" x 0,49" (19,5mm x 9,8mm x 12,5mm) (dł. x szer. x wys.)
Napięcie - wyjściowe 1
Obudowa dostawcy urządzenia
7-SIP
Prąd - wyjściowy (maks.)
133mA