GST160A15-R7B
Numer produktu DigiKey
1866-2045-ND
Producent
Numer produktu producenta
GST160A15-R7B
Opis
AC/DC DESKTOP ADAPTER 15V 144W
Standardowy czas realizacji przez producenta
17 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
15V 144 W AC/DC Zewnętrzny Biurkowy (klasy I) Adapter Przewód (sprzedawany osobno) Wejście
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
GST160A15-R7B Modele
Kategoria
Moc (W)
144 W
Producent
MEAN WELL USA Inc.
Zużycie energii bez obciążenia
150mW (maks.)
Seria
Zastosowania
ITE (handel)
Opakowanie
Skrzynka
Sprawność
Poziom VI
Status części
Aktywny
Temperatura robocza
-30°C - 70°C
Region wykorzystania
Międzynarodowy
Złącze wyjściowe
DIN zasilania, 4 wtyki
Forma
Biurkowy (klasy I)
Długość sznura
47,2" (1,20m)
Typ wejścia
Przewód (sprzedawany osobno)
Złącze wejściowe
IEC 320-C14
Napięcie - wejściowe
85 - 264V~
Rozmiar / wymiar
6,89" x 2,83" x 1,38" (175,0mm x 72,0mm x 35,0mm) (dł. x szer. x wys.)
Napięcie - wyjściowe
15V
Agencja zatwierdzająca
BIS, BSMI, CB, CCC, CE, cULus, EAC, GS, KC, PSE, RCM, SIRIM
Prąd - wyjściowy (maks.)
9,6A