C1C04-R521B-HG11
Numer produktu DigiKey
1866-C1C04-R521B-HG11-ND
Producent
Numer produktu producenta
C1C04-R521B-HG11
Opis
Standardowy czas realizacji przez producenta
17 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Przełączniki wybierakowe 2 pozycyjne DPST-NO/NC 4A (~), 1A (=) 125 V Montaż panelowy
Kategoria
Typ oświetlenia, kolor
LED, zielone
Producent
MEAN WELL USA Inc.
Napięcie oświetlenia (nominalne)
6V~/=
Opakowanie
Skrzynka
Typ mocowania
Montaż panelowy
Status części
Aktywny
Styl zakończenia
Lutowanie, szybkozłącze - 0,110" (2,8mm)
Typ
Standard
Wymiary wycięcia w tablicy
Cylindryczne - śr. 16,20mm
Obwód
DPST-NO/NC
Stopień ochrony
IP65 - pyłoszczelność, wodoodporność
Liczba pozycji
2
Temperatura robocza
-25°C - 55°C
Funkcja przełącznika
On-Off, Off-On
Głębokość - za kołnierzem
22,00mm
Prąd znamionowy (A)
4A (~), 1A (=)
Okres trwałości mechanicznej
250000 cykli
Napięcie znamionowe - prąd zmienny
125 V
Okres trwałości elektrycznej
50000 cykli
Napięcie znamionowe - prąd stały
30 V