5.0SMDJ51CA
Numer produktu DigiKey
3811-5.0SMDJ51CATR-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
5.0SMDJ51CA
Opis
TVS DIODE 51VWM 82.4VC DO214AB
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
82,4V Zacisk 60,7A Ipp TVS - diody Montaż powierzchniowy DO-214AB (SMCJ)
Kategoria
Prąd - szczytowy impulsowy (10/1000µs)
60,7A
Prod.
Moc - szczytowa impulsu
5000W (5kW)
Seria
Zabezpieczenie linii zasilającej
Brak
Zastosowania
Przeznaczenie ogólne
Temperatura robocza
-55°C - 150°C (TJ)
Montaż powierzchniowy
Kanały dwukierunkowe
Napięcie - wsteczne robocze (typ.)
51V
Obudowa dostawcy urządzenia
Napięcie - przebicia (min.)
56,7V
Bazowy numer produktu
Napięcie - progowe (maks.) przy Ipp
82,4V