LMR-240-UF-1FT
Numer produktu DigiKey
4613-LMR-240-UF-1FT-ND
Producent
Numer produktu producenta
LMR-240-UF-1FT
Opis
CABLE COAXIAL LMR-240 1'
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Koncentryczny Kabel LMR-240 1,0' (0,30m) 50 Ohms
Kategoria
Typ ekranu
Folia, oplot
Producent
McGill Microwave Systems
Impedancja
50 Ohms
Seria
Długość
1,0' (0,30m)
Opakowanie
Szpula
Typ kabla
Koncentryczny
Materiał dielektryczny
Pianka polietylenowa (FPE o strukturze komórkowej)
Grupa kablowa
LMR-240
Średnica dielektryka
0,150" (3,81mm)
Materiał płaszcza (izolacji)
Elastomer termoplastyczny (TPE)
Szybkość propagacji, VoP
80.0
Średnica płaszcza (izolacji)
0,240" (6,10mm)
Temperatura robocza
-40°C - 85°C