ESHSR-0003C0-002R7 jest przestarzałe i nie jest już produkowane.
Dostępne zamienniki:
Bezpośrednie
Maxwell Technologies
W magazynie: 35 426
Arkusz danych
Similar
Eaton - Electronics Division
W magazynie: 0
Arkusz danych
Similar
Eaton - Electronics Division
3 F (EDLC) Superkondensatory 2.7 V Promieniowe, puszka 55mOhm 1000h przy 85°C
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
ESHSR-0003C0-002R7
ESHSR-0003C0-002R7
Numer produktu DigiKey
589-1000-ND
Producent
Numer produktu producenta
ESHSR-0003C0-002R7
Opis
CAP 3F -10% +20% 2.7V T/H
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Kategoria
Trwałość przy temperaturze
1000h przy 85°C
Producent
Maxwell Technologies
Zakończenie
Wtyki PC
Seria
Typ mocowania
Otwór przelotowy
Opakowanie
Zbiorcze
Obudowa / skrzynia
Promieniowe, puszka
Status części
Nieaktualne
Rozstaw odprowadzeń
0,138" (3,50mm)
Pojemność
3 F
Rozmiar / wymiar
Śr. 0,315" (8,00mm)
Tolerancja
-10%, +20%
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,846" (21,50mm)
Napięcie - znamionowe
2.7 V
Temperatura robocza
-40°C - 65°C
Równoważna rezystancja szeregowa (ESR)
55mOhm