HBWS1608-R21J
Numer produktu DigiKey
5262-HBWS1608-R21JTR-ND - Taśma i szpula (TR)
5262-HBWS1608-R21JCT-ND - Taśma cięta (CT)
5262-HBWS1608-R21JDKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
HBWS1608-R21J
Opis
FIXED IND 210NH 200MA 1.7 OHM
Standardowy czas realizacji przez producenta
10 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
210 nH Nieekranowane Uzwojenie Cewka indukcyjna 200 mA Maks. 1,7Ohm 0603 (1608 metryczne)
Kategoria
Rezystancja stałoprądowa (DCR)
Maks. 1,7Ohm
Prod.
Q przy częst.
27 przy 100MHz
Seria
Częstotliwość - rezonansu własnego
1GHz
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Temperatura robocza
-40°C - 125°C
Status części
Aktywny
Częstotliwość indukcyjności - próba
100 MHz
Typ
Uzwojenie
Typ mocowania
Montaż powierzchniowy
Materiał - rdzeń
Obudowa / skrzynia
0603 (1608 metryczne)
Indukcyjność
Obudowa dostawcy urządzenia
0603 (1608 metryczne)
Tolerancja
±5%
Rozmiar / wymiar
0,063" x 0,041" (1,60mm x 1,05mm) (dł. x szer.)
Prąd znamionowy (A)
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,041" (1,05mm)