HBWS1608-R18J
Numer produktu DigiKey
5262-HBWS1608-R18JTR-ND - Taśma i szpula (TR)
5262-HBWS1608-R18JCT-ND - Taśma cięta (CT)
5262-HBWS1608-R18JDKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
HBWS1608-R18J
Opis
FIXED IND 180NH 240MA 1.25 OHM
Szczegółowy opis
180 nH Nieekranowane Uzwojenie Cewka indukcyjna 240 mA Maks. 1,25Ohm 0603 (1608 metryczne)
Kategoria
Rezystancja stałoprądowa (DCR)
Maks. 1,25Ohm
Prod.
Q przy częst.
30 przy 100MHz
Seria
Częstotliwość - rezonansu własnego
1GHz
Temperatura robocza
-40°C - 125°C
Częstotliwość indukcyjności - próba
100 MHz
Tolerancja
±5%
Rozmiar / wymiar
0,063" x 0,041" (1,60mm x 1,05mm) (dł. x szer.)
Prąd znamionowy (A)
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,041" (1,05mm)